• SUBSCRIBE
  • FACEBOOK
  • TWITTER

Co robić, aby nigdy nie tracić u bukmacherów?
Mam długoletnie doświadczenie w temacie bukmacherki – jednak przykre fakty są takie, iż straciłem spore pieniądze. I dopiero od kilku miesięcy nareszcie nie sponsoruję buków.
Co zatem się stało? Cóż, tak naprawdę wychodzę z założenia, iż wcześniej zbytnio skupiałem się na tym, aby obstawiać sporą ilość spotkań. To naturalnie ma wiele sensu, lecz fakty są takie, że bukmacherzy każdego dnia zarabiają wielkie pieniądze właśnie na takich ludziach, którzy w taki sposób grają. Czyli należy trochę zmienić swoją strategię – lepszym rozwiązaniem jest to, aby stawiać kilka spotkań na jednym kuponie.
Ba, tak naprawdę w większości przypadków to jest tak, iż w zasadzie obstawiam wyłącznie jedno spotkanie – jednakże kurs jest dosyć wysoki, powyżej 2. Uważam, że to niesamowite, iż mam możliwość poznać typy dnia: a więc są w Polsce profesjonalni typerzy, którzy chętnie dzielą się swoimi typami. Bardzo lubię, gdy inni ludzie tak właśnie robią, bo jeżeli się znają, to w zasadzie są wielce pomocni. Chciałbym również nieco wspomnieć o psychice – czyli tak naprawdę czymś niesamowicie wskazanym jest to by nie sądzić, iż OK jest to by ciągle grywać. Trzeba robić sobie przerwy – są one wskazane dla naszego zdrowia psychicznego.

Więcej informacji na stronie: https://fotofilm.com.pl/

Categories: Sport

Comments are closed.